Natūralus augalinis ramunėlių aliejus 50ml.

 • Kraunamos nuotraukos
  395
  Į krepšelį 

  Natūralus augalinis ramunėlių aliejus 50ml. 

 • Aromatika natūralus ramunėlių aliejus (Oleum Chamomillae), kūno priežiūros priemonė, 50 ml
  Ramunėlių aliejus gaminamas iš vaistinių ramunėlių (Matricária recutíta , Astrinių (Asterceae) šeimos) žiedų riebalinio ekstrahavimo būdu. Ramunėlės auga visoje Europoje, bet daugiausia Rusijoje ir Ukrainoje. Pagal senovės žmones, ramunėlių kvapas panašųs į obuolių, ir Plinijus Vyresnysis jas pavadino žemės obuoliais (chamomilla).
  Angliškasis pavadinimas kilęs iš dviejų žodžių „diena ir garbė“ todėl, kad ramunėlių žiedai išsiskleidžia su pirmaisiais saulės spinduliais. Ramunėlės – seniausi ir populiariausi vaistiniai augalai. Ramunėlių aliejus plačiai naudojamas įvairiuose parfumerijos ir kosmetikos, ypač skirtuose vaikų odos priežiūrai, gaminiuose.
  Ramunėlių aliejaus savybės: antialerginė, antimikrobinė, antiseptinė, baktericidinė, priešuždegiminė, priešgrybelinė, skatina žaizdų gijimą, regeneruojamoji, anestezinė.

  Aromatika ramunėlių aliejaus naudojimas
  Išoriniams alerginių reakcijų pasireiškimams pašalinti; vaikų odos priežiūrai ir įvairių odos suerzinimų profilaktikai; sausos, suerzintos, jautrios odos priežiūrai; vystančios odos jauninimui (suteikia odai šviežumo ir gražią natūralią spalvą); plaukų slinkimo profilaktikai (skatina plaukų augimą, maitina, šviesina); kaklo ir krūtinės (dekoltė srities) masažui; nuovargiui ir pabrinkimams pašalinti.

  IŠORINIO NAUDOJIMO BŪDAI
  Naudojamas grynas, mišinyje su kitais aliejais, kaip bazinis aliejus natūralių eterinių aliejų kompozicijai sudaryti, kitų kosmetinių gaminių (kremų, kaukių, šampūnų, balzamų) papildymui. Naudojamas aplikacijoms, tvarsčiams, tepimams, masažinių ir kosmetinių mišinių gamybai.

  Aromatikos naminiai receptai
  Masažas: sumaišyti 3 valg. šaukštus ramunėlių aliejaus ir 3 valg. šaukštus alyvų aliejaus. Šiuo mišiniu suvilgytais pirštų galiukais lengvais masažuojančiais judesiais įtrinti odą.

  Masažinis aliejus odos patempimų ir celiulito profilaktikai: sumaišyti 1/3 dalį ramunėlių aliejaus , 1/3 dalį alyvų aliejaus ir 1/3 dalį graikinių riešutų aliejaus. Mišiniu kasdien masažuoti problemines kūno vietas.

  Sausos odos suminkštinimo aliejus: 1 valg. šaukštas ramunėlių aliejaus, 3 lašai kadagių eterinio aliejaus, 3 lašai mandarinų eterinio aliejaus ir 4 lašai žaliųjų citrinų eterinio aliejaus. Mišiniu tepti nuvalytą odą 2 kartus per savaitę.

  Plaukų ir galvos odos priežiūros aliejus: 2 valg. šaukštai alyvų aliejaus, 2 valg. šaukštai ramunėlių aliejaus, 8 lašai rozmarinų eterinio aliejaus ir 12 lašų kedrų eterinio aliejaus. Mišiniu įtrinti galvos odą ir po 20 min. plauti su šampūnu.

  Kontraindikacijos naudojant ramunėlių aliejų
  Individualus ramunėlių aliejaus netoleravimas.

  Kita svarbi informacija apie ramunėlių aliejų
  Tik natūralūs firmos Aromatika aliejai atitinka aprašytas savybes ir naudojimo metodus. Ruošdami rekomendacijas, mes atsižvelgėme į aliejinių augalų auginimo zonas, aliejų išgavimo metodus, jų sudėtį. Ši informacija negali būti pilnai pritaikoma naudojant kitų prekybinių firmų aliejus.

  Aromatika ramunėlių aliejaus laikymo sąlygos
  Sandariai užkimštą sausoje, vėsioje tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip +25 °C temperatūroje. Saugoti nuo tiеsiоginių saulės spindulių. Tinkamumo laikas nurodytas ant pakuotės.

  Aromatika ramunėlių aliejaus gamintojas
  Aromatika