Natūralus augalinis sviestmedžio aliejus 45g.

 • Kraunamos nuotraukos
  545
  Į krepšelį 

  Natūralus augalinis sviestmedžio aliejus 45g. 

 • Aromatika natūralus sviestmedžių aliejus (Oleum Butyrospermi), kūno priežiūros priemonė, 45 g
  Sviestmedžių aliejus gaminamas iš tropinių sviestmedžių (Butyrospermum parkii, Sapotaceae šeimos) rinktinės žaliavos šalto presavimo būdu ir rafinuojamas. Sviestmedžiai auga Sudane, Vakarų Afrikoje (Ganoje, Nigerijoje, Malio respublikoje).
  Beveik visuose istoriniuose metraščiuose, pasakojančiuose apie Afriką iki XIX a., minimas sviestmedžių aliejus. Dar Kleopatros viešpatavimo laikais Egipte išsirikiuodavo ilgi karavanai su moliniais ąsočiais, kuriuose būdavo gabenamas ir laikomas sviestmedžių aliejus.
  Daugelį šimtmečių Afrikos žemyne buvo naudojamas sviestmedžių aliejus. Šis aliejus yra afrikinės farmakologijos pagrindas. Naujagimiams daromas masažas su sviestmedžių aliejumi, kuris saugo jų odą sunkiomis klimatinėmis sąlygomis, aliejus naudojamas ir naujagimių bambagyslės užgijimui.
  Dar 1940 m. daugelis mokslinių stebėjimų patvirtino, kad tautos, naudojančios sviestmedžių aliejų, beveik neserga odos ligomis, o jų oda nuostabiai lygi ir tampri.
  Sviestmedžių aliejus puikiai saugo odą ir plaukus nuo karšto afrikinio klimato. Daugelis muilo gamintojų sviestmedžių aliejų naudoja kaip žaliavą.
  SVIESTMEDŽIŲ ALIEJAUS POVEIKIS: drėkinamasis, maitinamasis, minkštinamasis, priešuždegiminis, antiseptinis, nuo pabrinkimų, regeneruojamasis, apsauginis.

  SVIESTMEDŽIŲ ALIEJAUS NAUDOJIMO ATVEJAI:
  • odos apsaugai nuo agresyvių klimatinių veiksnių poveikio ir nuo ultravioletinių spindulių;
  • subrendusios, suvytusios odos priežiūrai;
  • pažeistos, jautrios odos priežiūrai;
  • odos minkštinimui ir odos suerzinimų bei įskilimų, įtrūkimų panaikinimui;
  • švelnios vaikų odos priežiūrai (natūralus antiseptikas).

  Aromatika sviestmedžių aliejaus naudojimas
  SVIESTMEDŽIŲ ALIEJAUS IŠORINIO NAUDOJIMO BŪDAI
  Naudojamas grynas, mišinyje su kitais aliejais, kaip bazinis aliejus natūralių eterinių aliejų kompozicijai sudaryti, kitų kosmetinių gaminių (kremų, kaukių, šampūnų, balzamų) papildymui. Naudojamas aplikacijoms, tvarsčiams, tepimams, masažinių ir kosmetinių mišinių gamybai. Prieš naudojimą buteliuką su aliejum keletą minučių rekomenduojama palaikyti 40–500C temperatūros vandens vonelėje, kol aliejus suskystės.

  Aromatikos naminiai receptai
  Masažas
  Kelis aliejaus lašus užlašinti ant pirštų galiukų ir lengvais masažiniais judesiais įtrinti odą.

  Sausos rankų odos aliejus
  Sumaišyti 1 arbat. šaukštelį sviestmedžių aliejaus, 1 arbat. šaukštelį medetkų aliejaus ir 1 arbat. šaukštelį graikinių riešutų aliejaus. Mišinį pašildyti vandens vonelėje, įtrinti rankas ir pirštus, likučius nuvalyti servetėle.

  Tonizuojamoji ir maitinamoji sausos odos kaukė
  Lygiomis dalimis sumaišyti trynį ir citrinų žievės miltelius, gerai ištrinti ir palaikyti 15 min. uždarame inde. Po to į mišinį įpilti 1 arbat. šaukštelį graikinių riešutų aliejaus ir 1 arbat. šaukštelį sviestmedžių aliejaus. Maišyti, kol susidarys emulsija. Emulsiją storu sluoksniu uždėti ant odos ir palikti, kol išdžius. Nuvalyti kaukę ir padaryti šaltą kompresą.

  Inkštiruotos odos kaukė
  100 ml sviestmedžių aliejaus, 100 g medaus, 1 g salicilo rūgšties ir 1 valg. šaukštas graikinių riešutų aliejaus. Uždėti ant švarios odos prieš miegą, laikyti 15–20 min. ir nuplauti švariu vandeniu. Mišinį laikyti šaldytuve.

  Kontraindikacijos naudojant sviestmedžių aliejų
  Individualus sviestmedžių aliejaus netoleravimas.

  Kita svarbi informacija apie sviestmedžių aliejų
  Tik natūralūs firmos Aromatika aliejai atitinka aprašytas savybes ir naudojimo metodus. Ruošdami rekomendacijas, mes atsižvelgėme į aliejinių augalų auginimo zonas, aliejų išgavimo metodus, jų sudėtį. Ši informacija negali būti pilnai pritaikoma naudojant kitų prekybinių firmų aliejus.

  Aromatika sviestmedžių aliejaus laikymo sąlygos
  Sandariai užkimštą sausoje vėsioje tamsioje vietoje ne aukštesnėje kaip +25 °C temperatūroje. Saugoti nuo tiеsiоginių saulės spindulių. Tinkamumo laikas nurodytas ant pakuotės.

  Natūralaus sviestmedžių aliejaus gamintojas
  Aromatika