Aliejus

 • PRISIJAUKINK ALIEJAUS GALIĄ!

  Lietuvos ekologiškų ūkių šalto spaudimo aliejai!

  Aprašymuose apie produktus pateikta informacija yra pažintinio-rekomendacinio pobūdžio. Siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi rašomais patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, o esant būtinybei pasitarkite su gydytoju.

  Ekologiškas kanapių sėklų aliejus 100 ml

  Ekologiškas kanapių sėklų aliejus 100 ml 

  579
  Garstyčių aliejus, 250 ml

  Garstyčių aliejus pasižymi išskirtinai geromis maistinėmis savybėmis (prancūzai juo gardina salotas ir sriubas, azijiečiai virtuvėje troškina daržoves, naudoja mėsos ir žuvies patiekalams paskaninti).

  1249
  Sezamų aliejus, 250 ml

  Sezamų aliejus - be kurio neapsiėjo grožio procedūros senosiose kultūrose. Ypač plačiai nuo senų laikų plaukams ir odai puoselėti naudojo indų moterys.

  1249
  „Širdies rojus“ aliejus, 250ml

  Šalto spaudimo aliejus „Širdies rojus“ tai linų sėmenų ir nakvišos sėklų aliejaus mišinys. Dėl puikaus omega 3 ir 6 balanso ypatingai vertingas žmogaus širdžiai ir kraujotakos sistemai.

  1090
  JUODŲJŲ RIDIKŲ ALIEJUS, 100 ml/ 250 ml

  Šalto spaudimo, nerafinuotas juodųjų ridikų sėklų aliejus – puikus organizmo antiseptikas.

  759 - 1649
  Margainio aliejus, 100 ml.

  Šalto spaudimo, nerafinuotas margainio aliejus 100 ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Jeigu nori praturtinti savo ir savo šeimos mitybą itin draugišku kepenų ląstelėms produktu, margainio aliejus tam ypatingai tinkamas pasirinkimas! Juo galima gardinti salotas, sultis, padažus, sriubas ir kitus patiekalus. Taip pat jį galima vartoti gryną ir taip lepinti savo organizmą profilaktiškai saugant ar norint padėti pagyti (detaliau žr. ilgą aprašymą). 

  650
  Margainio aliejus, 250 ml.

  Šalto spaudimo, nerafinuotas margainio aliejus 250 ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Tai aliejus, kuris puikiai priderinamas ne tik ruošiant maistą virtuvėje, bet ir stiprinant savo organizmą. Gelsvos spalvos, tirštas, lengvas, labai neutralaus skonio ir tik jam būdingo kvapo aliejus gausus vitaminų, seleno, cinko, vario, jodo mikroelementų ir net polinesočiųjų riebalų rūgščių omega-6 bei omega-3.  

  1350
  Ekologiškas kanapių sėklų aliejus 250 ml

  Ekologiškas kanapių sėklų aliejus 

  1029
  Judros aliejus, 250 ml

  Šalto spaudimo, nerafinuotas judros aliejus 250ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Jeigu mėgsti ridikėlius, ropes, krienus, tau tikrai patiks juos primenantis išskirtinio aštraus skonio judros aliejus! Jis gausu vitaminų ir puikiai tinka gardinti įvairius mėsos, žuvies ir kitus patiekalus. Jeigu ieškai kaip atpalaiduoti raumenis ir numalšinti skaudamas vietas, šis aliejus taip pat bus tavo pagalbininkas, nes turi šildomųjų bei gydomųjų savybių.

  Aliejus spaudžiamas iš IĮ "Suvalkijos aliejus"  ūkyje užaugintos žaliavos, todėl jis visada šviežias, skanus bei kokybiškas.

  430
  JUODGRŪDĖS SĖKLŲ ALIEJUS

  JUODGRŪDĖS SĖKLŲ ALIEJUS 100 ml

  10  - 20 
  MOLIŪGŲ SĖKLŲ ALIEJUS 100 ml/ 250 ml

  Šalto spaudimo moliūgų sėklų aliejus 100/ 250 ml 

  549 - 999
  Linų sėmenų aliejus 250 ml

  Linų sėmenų aliejus 

  399
 • PRISIJAUKINK ALIEJAUS GALIĄ!

  Lietuvos ekologiškų ūkių šalto spaudimo aliejai!