Aliejus

 • PRISIJAUKINK ALIEJAUS GALIĄ!

  Lietuvos ekologiškų ūkių šalto spaudimo aliejai!

  Aprašymuose apie produktus pateikta informacija yra pažintinio-rekomendacinio pobūdžio. Siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi rašomais patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, o esant būtinybei pasitarkite su gydytoju.

  Margainio aliejus, 100 ml.

  Šalto spaudimo, nerafinuotas margainio aliejus 100 ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Jeigu nori praturtinti savo ir savo šeimos mitybą itin draugišku kepenų ląstelėms produktu, margainio aliejus tam ypatingai tinkamas pasirinkimas! Juo galima gardinti salotas, sultis, padažus, sriubas ir kitus patiekalus. Taip pat jį galima vartoti gryną ir taip lepinti savo organizmą profilaktiškai saugant ar norint padėti pagyti (detaliau žr. ilgą aprašymą). 

  650
  Margainio aliejus, 250 ml.

  Šalto spaudimo, nerafinuotas margainio aliejus 250 ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Tai aliejus, kuris puikiai priderinamas ne tik ruošiant maistą virtuvėje, bet ir stiprinant savo organizmą. Gelsvos spalvos, tirštas, lengvas, labai neutralaus skonio ir tik jam būdingo kvapo aliejus gausus vitaminų, seleno, cinko, vario, jodo mikroelementų ir net polinesočiųjų riebalų rūgščių omega-6 bei omega-3.  

  1350
  Juodgrūdės aliejus, 250 ml.

  Šalto spaudimo, nerafinuotas juodgrūdės aliejus (juodojo kmyno aliejus) 250ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Iš aukštos kokybės juodojo kmyno IĮ "Suvalkijos aliejus" ūkyje spaudžiamas aliejus tinka tiek mažam, tiek suaugusiam! Juodgrūdės aliejų išgaunant šaltuoju būdu, naudojant naujausią spaudimo technologiją, išsaugomos visos gerosios, veikliosios medžiagos. Jis tinkamas gerti grynas (laikantis rekomenduojamų dozių ir pasitarus su savo gydytoju), tinka tepti pažeistą odą. Tačiau svarbiausia – gardinant maistą, kasdien mažomis dozėmis, ne tik galima mėgautis neįprastu skoniu, bet taip stiprinti savo ir savo šeimos organizmą! 

  20 
  JUODŲJŲ RIDIKŲ ALIEJUS 100 ml

  JUODŲJŲ RIDIKŲ ALIEJUS 100 ml

  JUODGRŪDĖS SĖKLŲ ALIEJUS 100 ml

  JUODGRŪDĖS SĖKLŲ ALIEJUS 100 ml

  Linų sėmenų aliejus 250 ml

  Linų sėmenų aliejus 

  399
  Ekologiškas kanapių sėklų aliejus 250 ml

  Ekologiškas kanapių sėklų aliejus 

  1019
 • PRISIJAUKINK ALIEJAUS GALIĄ!

  Lietuvos ekologiškų ūkių šalto spaudimo aliejai!